Esther de Jong

Esther de Jong

Sinds oktober 2016 werk ik voor de Natuur en Milieufederatie als medewerker secretariaat en als projectondersteuner.

Mijn wortels liggen bij het secretariaatsvak. Daarmee heb ik een jarenlange ervaring opgebouwd bij diverse werkgevers. Een mooie geleende slogan die past bij is: ‘keep calm and carry on’. Op die manier lever ik graag mijn bijdrage aan het gedreven en talentvolle team van de Natuur en Milieufederatie Drenthe.

Ik werk bij het secretariaat en verricht daar alle voorkomende secretariële en administratieve werkzaamheden. Daarnaast werk ik als projectondersteuner bij allerlei projecten. Zo ondersteun ik mijn collega’s bij het organiseren van bijeenkomsten en andere werkzaamheden.

Ik ben opgegroeid in Delfzijl waar je de Groningse nuchterheid gratis kreeg meegeleverd. Toen ik na wat omzwervingen in 1999 in Assen ging wonen, voelde het direct vertrouwd. ’s Morgens op de fiets werd ik gegroet door volslagen vreemde mensen. Ik heb mijn hart verpand aan Drenthe. En nu werk ik ook nog bij een club die Drenthe op handen draagt!

Profiel Esther de Jong

Esther de Jong

Medewerker secretariaat & Projectondersteuner