Save the date: vrijdagmiddag 12 juni – Kruidenrijk Drentsche Aa

15 april 2026

Save the date: vrijdagmiddag 12 juni – Kruidenrijk Drentsche Aa

Nationaal Park Drentsche Aa is een bijzonder gebied dat bekend staat om zijn bloemrijke beekdalgraslanden en hooilanden. Dankzij het mineraalrijke grondwater veranderen deze in het voorjaar en de zomer in kleurrijke velden vol wilde bloemen, waaronder bijzondere en zeldzame soorten. Op vrijdag 12 juni organiseren we samen met Landschapsbeheer Drenthe en BOKD een inspiratiemiddag rond het thema Kruidenrijk Drentsche Aa. 

Deze middag is voor inwoners van het Drentsche Aa-gebied. Laat je inspireren door lezingen en ervaringsverhalen en doe mee aan workshops en excursies. Je ontdekt wat dit gebied zo bijzonder maakt, welke planten en kruiden er groeien en hoe we deze soorten kunnen behouden. Ook krijg je praktische tips om zelf bij te dragen in je eigen tuin. En we gaan in op de vraag: welke kruiden en planten zijn eetbaar en hoe kun je ze gebruiken? 

Houd onze nieuwsbrief en onze LinkedIn in de gaten want binnenkort volgt het volledige programma en kun je je aanmelden.

Meer informatie of vragen?

Profiel Yvonne Osseforth-Leenders

Yvonne Osseforth-Leenders

Projectmedewerker voedsel & landbouw