

Zoeken
14 februari 2013
De Natuur en Milieufederatie Drenthe en Slim Bouwen Assen organiseren op 27 februari a.s. een informatieve netwerkbijeenkomst over zonnepanelen voor het MKB.
Op het gebied van energie besparen en zelf energie opwekken is veel gaande. Voor MKB-bedrijven wordt het steeds aantrekkelijker om die stap te zetten. Maar wat komt daar bij kijken? En hoeveel levert dat nu op? Wat zijn de ervaringen van MKB-ers hiermee? Een antwoord op deze en andere vragen over zonne-energie worden op woensdagmiddag 27 februari gegeven. De bijeenkomst vindt plaats in de Buningzaal in Warenhuis Van der Veen in Assen.
Meer informatie
U kunt hier het programma van deze middag downloaden (pdf).
Aanmelden
Geinteresseerden kunnen zich aanmelden door een mail te sturen naar info@nmfdrenthe.nl o.v.v. ‘Zonne-energie voor bedrijven’. Als u aanbieder bent van zonnepanelen, wilt u dat s.v.p. aangeven?
Aan deelname zijn geen kosten verbonden. Dit is mogelijk gemaakt door een subsidie van Leren voor Duurzame Ontwikkeling.