Versturen per e-mail
01
jul

Fietsexcursie door de Onlanden

Organisatie Groninger Landschap en IVN Leek Nietap
Starttijd tussen 13.00-14.00 uur
Startlocatie  Hooilanden 12 te Lettelbert

Gidsen zullen uitleg geven over het ontstaan van het gebied en de veranderingen die het heeft meegemaakt tijdens de afgelopen periode.

Kosten geen
Aanmelden niet nodig
Meer informatie Er is de mogelijkheid om een korte route van ongeveer 20 km te fietsen, of u kunt kiezen voor een langere route van maximaal 30 km. http://www.ivn.nl/leeknietap/

Er wordt een rondje gefietst vanaf de schuur van het Groninger Landschap aan de Hooilanden 12 te Lettelbert. 
Ook wordt er verteld over de vogels en andere dieren en planten die nu in het gebied voorkomen. Onderweg zal een versnapering niet ontbreken. Na afloop van de fietstocht is er nog de mogelijkheid voor een kopje koffie  en de kinderen kunnen hier nog even hun hart op halen bij het vissen naar waterdiertjes uit de omliggende sloot.


Deze pagina is gewijzigd op 25 juni 2012